19 Haziran 2013

Vodafone Servis Hizmetleri Kalitesi!

Vodafone Freezone kampanyasından yaklaşık 1 buçuk sene önce aldığım telefonumu bozulduğu için İzmit merkez Kobitel İletişim aracılığıyla Vodafone servisine yolladım. Fakat şikayetlerimi yapmak yerine; başka bir tarafını daha bozup ve nerelerinin yapılıp yahut yapılmadığını belirtmeksizin, bilgi fişi olmadan, 1 ay bekledikten sonra, telefonum gelmesine rağmen bayi tarafından çağrılmadan telefonumu kendim gidip almak zorunda bırakıldım.

Telefonumun yanında herhangi bir bilgi fişi olmadığından yapılıp yapılmadığını anlayamadım, görevli zaten ilgilenmedi. Vodafone müşteri hizmetlerini aradığımda ise servis işleriyle biz ilgilenmiyoruz diyerek geri çevrildim. Sizin işiniz ürünü satınca bitiyor.

Zekeriya 40 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde hattınız ile ilgili bayi tarafından bilgilendirme sağlandığı belirtilmiş olup,sorun bulunmadığı aktarılmıştır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi20 Haziran 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön