24 Haziran 2014

Vodafone Şehrin Göbeğinde Çekmiyor!

Ailece Vodafone kullanıcısıyız.Bu durumdan artık canımıza tak etti.Yaklaşık 8-9 ay belki daha fazladır bu sıkıntıyı yaşıyoruz. Müşteri hizmetlerini birçok kez aramama rağmen bir türlü ilgilenilmemiş yardım edilmemiş ve çözüm bulunamamıştır.Trabzon'da şehrin göbeğinde her tarafı sosyal yapılarla donatılı bir yerde olan evimizde Vodafone çekmemektedir.


Evin balkonun da bile konuşamaz duruma gelmiş bulunmaktayız.Bu sıkıntı sadece biz değil konuşmakta olduğumuz komşularımızda da yaşanmaktadır.İlgililerin artık bu sıkıntımızla ilgilenmese, çözüm bulması ve en kısa zamanda yardımcı olmasını istiyorum.Sadece reklam vermeyle olacak iş değil ilgililerin bunu bilmesi gerekiyor.

Adem 123 Okunma

Cevaplar

  • Adem30 Haziran 2014

    sorunuma bulunan bi çözüm olmadığı için memnuniyet belirtecek de birşey yok.Aynı tas aynı hamam...

  • Vodafone Temsilcisi25 Haziran 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 25.06.2014 tarihinde irtibat numaranızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi24 Haziran 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön