27 Ağustos 2013 #1977578

Vodafone Şehrin Göbeğinde Çekmiyor!

Vodafone müşteri hizmetlerini bundan 3 ay önce aradım. Telefon çekmiyor arayamıyorum kapanıyor dedim. Bir şeyler yaptılar düzeldi sanırım buradaki şebekeden kaynaklanıyordu. Şimdi aynı sorun var ve 2 saattir görüşme yapamıyorum. Bunun sonunda şu anda ticaret yapıyorum ve zararım büyük.


Şehrin göbeğinde görüşme yaptırmamak üzerine bir alt yapısı var Vodafone'nun. Ya bakım yapıyorlar ya da teknik arıza var. Bana da faturalarımı hemen ödemem için mesaj atıp duruyorlar. Madem problemli sistemin var bari mesaj atıp kendinden soğutma. İlk önce şehrin göbeğinde hastanelerin olduğu yerde çektir şu telefonu daha sonra faturayı parayı görüşelim.

Zeynel 25 Okunma

Cevaplar

 • Zeynel04 Kasım 2013

  problem halen devam ediyor... Bir şey yaptıkları yok...

 • Zeynel31 Ağustos 2013

  Bu şikayete istinaden kesinlikle tarafım aranmamış vodafone müşteri hizmetleri buraya sorunu çözmüş gibi bilgi girerek diğer vatandaşlara yanlış bilgi vermektedir. Bu soruna ilişkin olarak tarafım hiçbir zaman aranmamıştır. Dolayısı ile bu bildirim hatalıdır. Yanlıştır.

 • Vodafone Temsilcisi31 Ağustos 2013

  Değerli Abonemiz, Sürekli gelişen GSM teknolojisinde, Vodafone olarak yeni servisler ve yeni abonelik uygulamalarımız ile, siz değerli abonelerimiz için en iyisini yapma gayreti içerisindeyiz. Abonelerimizden tarafımıza iletilen bağlantı sorunları doğrultusunda tüm baz istasyonlarımızın servis kullanımına yönelik incelemeye alındığını ve herhangi bir problem bulunması durumunda teknik çalışma sonrasında sorunun giderilmekte olduğunu ,sağlıklı iletişim kurulabilmesi adına teknik çalışmaların mevcut olduğunu belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

 • Vodafone Temsilcisi28 Ağustos 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön