21 Mart 2014

Vodafone Şehrin Göbeğinde Bile Çekmiyor!

Vodafone'un ciddi bir şebeke problemi var. Geçen gün yaptığım bir şikayet için müşteri hizmetleri beni aradı fakat kendileri bile bana ulaşamadı. Bir de cevap olarak cihazınızdan kaynaklı sorun demişler ama başka telefona taktım başka cihazda da durum aynı.

Dilay 48 Okunma

Cevaplar

 • Dilay02 Nisan 2014

  Bu sorunu ne zaman halletmeyi düşünüyorsunuz? Kaç defadır şikayette bulunuyorum Zahmet edip ilgilenmiyorsunuz bile. Yine saatlerdir şebeke yok az çekmesini geçtim sürekli servis yok diyor

 • Dilay28 Mart 2014

  Çekmediği için ulaşamıyor olabilir misiniz? Çünkü bende tam olarak bundan bahsediyordum

 • Vodafone Temsilcisi25 Mart 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 2014-03-21 17:38:30 , 2014-03-21 17:59:01 ve 2014-03-25 09:29:14 tarihlerinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşlerde,tarafınıza ulaşılamaması sebebiyle görüşme sağlanamamıştır. İncelemeye yönelik detaylı bilgilere, müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile ulaşabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi21 Mart 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. “Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.” Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön