07 Mayıs 2013 #1783414

Vodafone Şehir Merkezinde Çekmeme Sorunu!

Sivas merkez istasyon caddesi Atatürk spor salonunda vodafone hatlı cep telefonumu kullanamıyorum. Spor salonu içine girdiğim anda iletişim kopuyor. Telefonumda hata olup olmadığını denemek için hattı başka bir telefonda denedim sonuç yine aynı iletişim internet sıfır her yerde kesintisiz iletişimden bahseden vodafone ne yazık ki şehir merkezinde çekmiyor.

Erkan 82 Okunma

Cevaplar

  • Erkan'ın Teşekkür Mesajı21 Kasım 2013

    avea ya geçerek çözümü kendim ürettim teşekkürler vodafone

  • Erkan07 Mayıs 2013

    Sivas istasyon caddesi ataturk spor salonu Halil Rifat pasa Mahallesi konum adresi 39.74348,37.009044. Sinyal seviyesi 1 problem surekli yaşanıyor

  • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Şikayetinize ilişkin araştırmaların yapılabilmesi için, ekte yer alan bilgileri eksiksiz ve detaylı şekilde bildirmenizi rica ederiz. Bilgisayarınız üzerinden http://maps.google.com adresine girerek ekranın sağ üst bölümünden "Uydu" butonunu seçtikten sonra (uydu seçilince kutucuğun adı harita olarak görünmektedir), sol üstteki arama bölümüne bulunduğunuz bölgenin açık adresini girip "Haritada Ara" seçeneğini kullanarak bulunduğunuz bina / yer görüntüsünü tespit edebilirsiniz. Daha sonra ekran görüntüsünü (zoom) en yakına alıp, bulunduğunuz bina / yer üzerindeyken mouse'un (farenin) sağ tuşu ile "Burada ne var?" seçeneğini tıklayıp sol üstteki arama bölümünde çıkan koordinat bilgisini (örn: 38.465182,27.214819) -Açık adres (sokak,mahalle,cadde vb..) -Mevcut olan sinyal seviyesi -Problemin ne zamandan itibaren yaşandığı -Problemin yaşandığı saat aralığı bilgilerini bizimle paylaştığınızda gerekli kontroller sağlanarak detaylı bilgi paylaşılacaktır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön