06 Kasım 2014

Vodafone Sebepsiz Hattımı Kapattılar!

9. ayın 2'sinde yurt dışından getirdiğim imei numarasını e-türkiye üzerinden kaydettim. Ancak Vodafone imei ile ilgili hattımı kapattı. BTK sitesinden sorgulandığında sorun yok ayrıca telefonla arayarak tekrar teyitte aldım. Sonra 20 üzerinden Vodafone 444 destek elemanıyla görüştüm. Belki halden anlayan biri denk gelir diye. Kozyatağı ve Maltepe cep iletişim merkezlerine de gittim.


Kısacası bu işin cep merkezinden yapılacağını GSM ile imei ilişkisinin sağlanacağını öğrendik. Ancak bunu yapacak bilen bir adam bulamadık. Vodafone'un tüm elemanları para kazanacağı bir iş varsa anında yapıyor. Hizmet gerektiren bir iş varsa asla yapmıyor. Adamlar hem işimi yapmadılar başka hatta da geçtiğimde cayma bedeli çıkardılar.

Ertan 180 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi08 Kasım 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 08.11.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi06 Kasım 2014

    " “ Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.” "

  • Ertan06 Kasım 2014

    Hem firma kapattığı telefonumu açmıyor hemde fatura işletiyor. hattımı başka yere geçirmek istediğimdede cayma bedeli alıyor tüketici hakem heyetine gideceğim gerekirse hukuki işlemde başlatacağım eskisi gibi artık biz müşteriler üzerinden sebepsiz zenginleşemeyecekler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön