26 Nisan 2014

Vodafone Şebeke Yok

Mardin'in Nusaybin ilçesinde ikamet ediyorum ve ilçe Mardin'e bağlı olmasına rağmen Mardin'inde yeni büyük şehir olmasını da göze alacak olursak burda Vodafone GSM şebekesi özellikle 1 yıldır doğru dürüst çekmiyor. Aradığım herhangi bir Vodafone numarasını ancak 10 defa aramadan sonra düşürebiliyorum. Büyükşehir olmuş bir ilde dünya markası bir GSM şirketinin halkı yanılttığını düşünüyorum. Biran önce arıza varsa giderilmesini istiyorum. Bu konuda son derece mağduruz ve mağdurum. Sırf şebeke çekmiyor diye kırdığım 2, telefonum.

Hasan 97 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi28 Nisan 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 28.04.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi26 Nisan 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön