16 Temmuz 2013

Vodafone Şebeke Sürekli Kesiliyor Ve Net Çok Yavaş!

19 Haziran'da Vodafone faturalı Red hat aldım fakat evimde ve dışarıda şebeke sürekli gidip geliyor. Bazen telefonum kapalı gibi mesaj alıyorum ve 3G bağlantısı İstanbul'da çoğu yerde çekmiyor. Bir türlü olmuyor internet çok yavaş dolayısıyla.

Doğan 383 Okunma

Cevaplar

 • Doğan26 Temmuz 2013

  KAç Gün Oldu Şikayetimi Bildirdiğim Hala Bir Yetkili Dönüpte Sizin Hattınız İstanbul İçinde Bundan Cekmiyor Demedi ? Farklı 5 Telefon Denedim Sebeke Hala Aynı ?

 • Doğan19 Temmuz 2013

  Şikayet Ettiğim Günden Bu Yana Telefonla 1 Kere Aranıp Hiç Bir Soru Sorulmadı Ve Şebekem Sadece Evimde Değil Her Yerde Kesiliyor bunlar sistem de Görünür Diye düşünüyorum Ay Sonunda Fatura GElecek Hadi Hayırlısı En Kısa Sğrede Değiştirecem

 • Doğan17 Temmuz 2013

  Peki Bu Süre İçerisinde Benim Ödemiş Olduğum Faturalar ne Olacak ? yada ödeyeceğim Faturalar ? Küçükçekmece'de - Beylikdüzü Cumhuriyet Mahhallesinde Ve Cogu yerde yaşıyorum Telefon İle Kayıt Bildirdim Bana Dönüş Yapılacağı Söylendi Fakat Sözde Red Müşteriyim .. Kimsenin Telefonuma Dönüş Yaptığı Yok. Bir Yetkili Dönüş Yaparsa Ben Hattımın Tahatünü İptal ettirim Farklı Bir Operatöre Gececeğim Fakat Tahaüt Bedeli Sizin Tarafınızdan İptal Edilmesi gErekiyor.

 • Vodafone Temsilcisi16 Temmuz 2013

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Bulunduğunuz bölge için planlanmakta olan yeni bir baz istasyonu mevcut olduğunu belirtmek isteriz. Yeni baz istasyonunun devreye alınmasının ardından kapsama probleminin giderilmesi beklenmektedir. Konunun bilgimiz dahilinde olduğunu belirtir, söz konusu işlemler gerek teknik gerekse prosedürel ( baz istasyonunun kurum yeri, kurum izni alınması gibi ) olarak gerçekleştirildiği için yanıltmamak amaçlı net bir süre aktarılamadığı bilgisini de paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön