17 Aralık 2013

Vodafone Şebeke Problemine Çözüm Bulmuyor!

Biz Çanakkale merkezde şebeke problemi yaşıyoruz. Bunu Vodafone müşteri temsilciliğine bildirdik herhangi geri dönüş olmadı. Tekrar arayıp bilgi istediğimde müşteri temsilcisi tarafından azarlandık. Nasıl bir dev firma bu kadar amatörce davranır şaşırıyoruz ve şebeke için yaptığınız reklam giderlerini öncelikle şebeke problemini çözmek için kullanın. Eğer bu seferde geri dönüş ve çözüm olmazsa üniversite öğrencisiyiz hem kampüste hem aile hayatımızda yapabildiğimiz kadar sizin kartınızı kullanmamaları için çalışma başlatırız..

Hüseyin 36 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi18 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 18.12.2013 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi17 Aralık 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön