22 Şubat 2013 #1649346

Vodafone Şebeke Problemi!

Evimde şebeke 1 veya 2 kademe çekiyor arka odalarda ise hiç çekmiyor 3G ise hiç kullanamıyorum telefonla konuşurken bile pencere dibine kadar gidiyor öyle konuşuyoruz bazen o bile yeterli gelmiyor ses gidip gelmeleri hatta hat kopmaları yaşanıyor. Bu bölgede bulunan şebekenizi güçlendirmenizi ya da ilave şebeke koymanızı v. s. ne gibi bir işlem gerekiyorsa yapmanızı rica ediyorum.


Daha öncede bu şikâyetimi dile getirmeme rağmen hiçbir geri dönüş yapılmadı ve çok duyarsız kalınıyor. Bu mağduriyetime kısa bir süre içinde bir çözüm bulunmaması halinde numaramı diğer operatör şirketlerinden birine taşıyacağımı beyan ederim.

Gökhan 63 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi22 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Belirtmiş olduğunuz bölgeye hizmet veren baz istasyonu verilerinin normal değerlerde olduğu, kapsama kaybı bulunmadığı fakat 3G bağlantılarında kapalı alanlarda zayif sinyal alınabildiği belirtilmiştir. Mevcutta planlanan yeni istasyon bulunmadığını, sağlıklı iletişim kurulabilmesi adına teknik çalışmaların mevcut olduğunu belirtmek isteriz. 3G kapsaması olmayan yerlerde EDGE / GPRS hızı ile internete bağlantı yapılabilmektedir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön