31 Ağustos 2013 #1986822

Vodafone Satış Sonrası İlgisiz Davranıyor!

Vodafone'dan aldığım cihazı Vodafone'un yönlendirdiği Teleservice firmasına arızalandığı için gönderdim. Cihaz değişim için serviste bekliyor. Fakat bu noktaya kadar sadece servisten cevap namına 1 mail aldım oda standart prosedürü anlatan bir maildi. Cihazımın ne zaman alacağım? Bekleme süresinden dolayı mağduriyetim ile ilgili hiç bilgi alamıyorum.


Telefonu aldığım Vodafone'a bu durumu arz ettiğimde ise Vodafone zaten bilinen şeyleri sanki yardımcı oluyormuş gibi mail olarak geri döndü. Ne hizmet kalitesinin düşük olması nede cihazsız ne kadar bekleyecek olmamı umursamayan bir mail. O süslü cümleler paranızı alana kadarmış.

Necdet 26 Okunma

Cevaplar

  • Necdet02 Eylül 2013

    Bu maile bakıp cevap veren arkadaşı IQ testine davet ediyorum... Ben cihazı alırken teleservice yoktu... benim problemim vodafone a güvenerek yaptığım alışverişde hizmetten ötürü sorun yaşamam... banane teleservice nin bilmemne linkinden... vodafone çalışma partnerini uyarsın, 10 günü gecerse bana muadil kullanmalık cihaz versin diye yazıyorum siz hala link veriyosunuz... böyle biyerde kendinizi gülünç düşürüyosunuz.. verdiğiniz numarayı normal bi müşteri gibi arayın bakalım kim cevap vericek... verdiğiniz linke tıklayın bakalım açılıyomu... almanya da da vodafone kullandım ama anlayış olarak 50 yıl gerisindesiniz şimdiye kadar özür ve ikame cihazımı kullanıyo olurdum...

  • Vodafone Temsilcisi02 Eylül 2013

    Sayın N***** S*** ; 0532510**** numaralı hattınızda kullandığınız cihazınızda yaşadığınız teknik konularda öncelikle, cihazın teknik servisinin ,cihazın üretici firmasının sorumlu olduğunu belirtmek isteriz. Yetkili Teknik Servis: Teleservice International Telefon Onarım ve Ticaret Limited Sirketi Bağlarbaşı Mah. Atatürk Cad. Çağla Sok. No:9 Maltepe 34848 İstanbul Tel: 0 216 458 97 97 - Fax: 0 216 442 65 55 numaralarından ulaşabilmektesiniz. Aynı zamanda ekte belirtilen linkten cihaz takibini sağlayabilmektesiniz. Web’den cihaz takip: www.teleservice.com.tr (http://www.teleservice.com.tr/cihazdurum.asp) Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi02 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön