31 Ağustos 2013 #1987174

Vodafone Satın Aldığım İnternet Paketimi Değiştirdi!

0541541**** nolu telefon hattını birkaç yıldır belli bir tarife+11 TL karşılığında sınırsız interneti ile kullanıyorduk. 18.07.2013 tarihinde bir iphone cihazı taahhütle ARC Telekom'dan satın aldık.


Aldığımız cihaz normal tarifemize tekrar +11 TL ödeyerek sınırsız internet içeriyordu.Ardından 01.08.2013 tarihinde hiçbir talebimiz olmamasına karşılık Vodafone müşteri hizmetleri kodu ile 250 mb internet tanımlanmış.Şu an 11 TL ödüyoruz ve sınırsız kullanmamız gereken interneti 250 mb kullanabiliyoruz.


Müşteri hizmetleri hiç yardımcı olmayıp telefonları bekletiyor ve kapatıyor, üstüne bir de kabaca konuşuyor.Aynı parayı verip neden sınırlı internet kullanayım? Koskoca Vodafone'da bir yetkiliye ulaşamıyorum.

Şevki 53 Okunma

Cevaplar

  • Şevki25 Eylül 2013

    Değerli Vodafone yetkilileri, ARC Telekom ile yaptığım görüşmede sürekli bir baştan savma söz konusu.Bize önce cihaz taahhütümüzün bayi tarafından karşılanacağı, sonra ise ayın 1 ine kadar vakitleri olduğu, çözmeye çalışacaklarını belirttiler.Biz hala aldığımız iphonu kullanamıyoruz.Ayrıca internet için ekstra para veriyoruz.Bayi bize paketinizde hiç değişiklik olmayacak, ekstra cihaz için 45tl ödeyeceksiniz dedi.Lütfen tahhütümüzü iptal edin, cihazı geri verip başka yerden telefon alacağız.Şu an telefonsuz durumdayız.Lütfen yardımcı olun.

  • Vodafone Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Hattınız ile ilgili bayi sorgulandığında,cihaz kampanyası ile birlikte verilen internet opsiyonu sebebiyle kullanmakta olduğunuz mevcut internet opsiyonunuzun iptal edildiği bilgisinin aktarıldığını belirtmek ister,mağduriyetinizin giderilmesi amacıyla bayi ile irtibata geçebileceğinizi paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi02 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön