11 Ağustos 2014

Vodafone Şartlara Uymuyor

Üç ay önce Vodafone satış temsilcisinin önerisi ile hattımı Vodafone hattına taşıdım. Temsilcinin bana anlattığı duruma göre hattım esnaf paketine geçirildi ve ayrıca internet de aylık 3G hızında sınırsız internetimin olduğunu söyledi ve bunların toplam maliyetinin 63 TL olduğunu anlatarak bana kabul ettirdi. Hattım taşındıktan sonra direk kullanabileceğimi söyledi ama ilk faturam 185 TL geldi. Bunu kendisi ile konuştuğumda da bana yanlışlık olup düzeltileceğini söyledi. Vodafone'u aradığımda ise durumu anlattıktan sonra faturada yanlışlık olmadığını söyleyip kapattılar. 2. faturamda 170 TL geldi. Şimdi imzaladığım formu bana vermiyorlar.

Engin 1.532 Okunma

Cevaplar

  • Engin'in Teşekkür Mesajı12 Eylül 2014

    vodafone ile ilgili sorunum çözülmüştür. Yatırmış olduğum fazla para hesabıma tekrar yatırılmıştır. Vodafone duyarlılığından dolayı teşekkür ederim. Ama beni dolandırmaya yeltenen bayilerinin de ciddi olarak cezalandırılması gerekli.

  • Vodafone Temsilcisi13 Ağustos 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 12.08.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 43,80 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi11 Ağustos 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön