06 Şubat 2014

Vodafone Saniye Bazlı Tarifeye Geçemiyorum!

Türkiye'de Red Classic tarifesinde hattımı kullanıyordum ama 6 aylığına ABD'ye geldim. Döndüğümde numaramın kalmasını istediğim için hattımı kapatmadım ama 6 ay kullanmayacak olduğum bir hat için her ay 70TL vermek de istemedim. Saniye bazlı tarifeye geçmek istedim online self servis üzerinden fakat sistem buna izin vermedi. 30 gün içinde 1 tarife değişikliği yapabilirsiniz diyor. 20.01.14 günü, email yoluyla Vodafone'a ulaştım hemen akabinde ilgileniyoruz, bilgi vereceğiz şeklinde otomatik bir yanıt geldi. 26.01.14 günü bir daha yolladım hallolmadı diye, bir daha aynı yanıt geldi. Yine baktım, düzelmemiş sorunum.


Ben tarife değişikliği yapmadım daha önce. Böyle böyle derken, kullanmadığım bir hat için ikinci kez 71.40 TL fatura geldi. İnternet üzerinden bir tarife değişikliği yapamadığım için böyle giderse yaklaşık 425TL fazla fatura ödeyeceğim. Lütfen mail yoluyla geri dönüş yapın çünkü yurtdışında Vodafone numaramı kullanmıyorum. Sonra aradık ama ulaşamadık durumu olmasın. (Buradaki numaram +1-609-907-****). Tarifemin de "saniye bazlı tarife"ye geçmesini istiyorum. Yoksa döndüğümde ilk işim numara taşımak olacak.

Arif 116 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi07 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 07.02.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi06 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön