01 Mayıs 2013 #1767399

Vodafone Samsung Galaxy S4 Bulamama!

Reklamlarda görerek vodafone bayisine gittim. Samsun galaxy S4 almak istediğimi beyan ettim. Ancak internetten alabileceğimi ifade ettiler. Sonra internete girdim ancak galaxy S4 almak için bir alan yoktu. Müşteri hizmetlerini aradım. 27. Nisan 2013 de bayilere sevk edildiğini ancak hangi bayide ve kaç tane gönderdiklerini göremediklerini söylediler. Bende bayi bayi mi gezeceğim dedim? 27 nisan da bayilerde telefonun olacağını söyleyip, olmaması müşteriyi yanıltmak değil midir? Dolasıyla çok canım sıkıldı. Lütfen bilgilerinize sunarım.

Erkan 31 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Yapılan kontrollerde cihaz talebiniz ile ilgili yoğun talep üzerine Samsung Galaxy S4 cihazı stoklarda kalmadığı ancak en kısa sürede tekrar satışa sunulacağı bilgisini paylaşmak isteriz.İlerleyen günlerde cepmerkezlerimize başvurarak temin edebilirsiniz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

  • Vodafone Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, “Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş”

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön