01 Şubat 2014 #2269731

Vodafone Şahsıma Hakaret Ederek Şikayetime Cevap Verdi!

Bu sitede ve BTK'da yaptığım şikayetlere cevap verirken Vodafone'dan bana ulaşan kişiler, şahsıma değişik şekillerde hakaret ederek cevap vermişlerdir. Sanki ben bu şirketten para koparmaya çalışan biriymişim gibi bana hitap ettiler.


Özellikle BTK'daki şikayetime soy ismimi çarpıtarak cevap vermişlerdir. Ayrıca sosyal medyada bu konuyla ilgili yorum yazmama dahi izin vermiyorlar.


İlgili şikayet no: 2257047

Sadullah 94 Okunma

Cevaplar

  • Sadullah'ın Teşekkür Mesajı14 Şubat 2014

    Aracı firmanın ilgi ve alakası sayesinde sorun çözülmüştür.

  • Vodafone Temsilcisi03 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 2014-01-29 14:01:29 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi01 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön