24 Eylül 2013 #2027654

Vodafone Saha Danışmanı Operatör Değişikliği Yaparken Yanlış Bilgilendirdi!

3, 5 ay önce şirketimize gelen B. P. isimli Vodafone saha danışmanı operatör değişikliği işlemlerimde bana yardımcı oldu. Oldu olmasına ama beni kaydetmesini istediğim tarifeye değil başka tarifeye kaydetmiş, 2 ay boyunca değiştireceğini söyleyip değiştirmedi ve 20 TL olarak söylediği tarife faturada bir baktım 25 TL.


Konuyla ilgili müşteri hizmetlerine şikayet kaydı oluşturdum ve tarifemi asıl istediğim tarifeye geçirmelerini talep ettim. Arkadaşlar şikayetim sonucunda beni haksız görüp tarifemi değiştirdiğim takdirde kullandığım aylara ilişkin cayma bedelini yansıtacaklarını söylediler. Burada hatalı olan saha danışmanı cezayı çeken ben. En kısa sürede operatörümü değiştiriyorum. Uğraşamam.

Leyla 40 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi24 Eylül 2013

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, imzalanmış olan taahhütnamede tarife esasları açıkça yer almaktadır. Vodafone cep merkezi şikayeti olarak değerlendirilememektedir.Kampanya esaslarında çıkış işlemi sağlandığı durumda cezai bedel ücretinin yansıyacağı bilgisini paylaşmak isteriz ayrıca diğer operatöre ait fatura sorumluluğu tarafınıza aittir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön