19 Mart 2013 #1693223

Vodafone Sabit Fiyat Garantisi Yok!

Vodafone genç avantaj tarifesinde imzaladığım sözleşmede bana sabit fiyat garantili 25 liraya 500dk+5000sms+Facebook, Twitter ve MSN bedava olacağı söylendi. Fakat yaptığım bütün fatura kontrollerinde ayın başında faturanın tutarının söylenen fiyattan 1,2 hatta 3 lira fazladan başladığını gördüm.

Nazir 58 Okunma

Cevaplar

 • Nazir01 Nisan 2013

  Maşallah KDV ÖTV ÖİV yetmiyor, bide üstüne telsiz kullanım bedeli ücreti ödüyoruz. Sonrada bunca millet niye aç kalıyor.

 • Vodafone Temsilcisi01 Nisan 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Kullanımlarınız kontrol edildiğinde limit aşımı kaynaklı ücretlenme yaşandığı ve süre bildirim mesajlarının 24 saat içerisinde gönderildiği tespit edilmiştir. Bu bağlamda, tarifenize uygun olarak ücretlendiğinizi belirtmek isteriz. Yapmış olduğunuz görüşmelerinizin tarafınızdan da kontrol edilebilmesi adına belirtilen döneme ait ayrıntılı görüşme detay talebinin yapılabileceğini hatırlatmak isteriz. Kullanmış olduğunuz tarifede, bundle(toplu süre)ücretinize KDV ve ÖİV nin dahil olduğunu belirtmek isteriz. Bilişim Teknolojileri Kurumunca belirtilen kullanım bedeli bu tutara dahil değildir. Telsiz Kullanım Ücreti, 5809 sayılı Elektronik Haberleşme Kanunun 46. maddesi ve ekli ücret tarifesi gereğince, sistemde yer alan her abonenin yıllık 15,68 TL(2013 yılı) olarak devlete ödemekle yükümlü olduğu bir ücrettir. Söz konusu vergi Vodafone tarafından abonelerin faturalarına tahakkuk ettirilmekte ve Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'na ödenmektedir. Aylık taksitlendirilmiş tutarı 1.31 TL 'dir. Ayrıca abonelik başlangıcına ait yeni tesis vergi taksitleri (12 ay) yansımaktadır. Bu vergi taksitlerinin de bundle toplu süre ücretine dahil olmadığını belirtmek isteriz. Talebiniz ile ilgili müracatınızını, Vodafone Cepmerkezi Vodafone MH (Telefon,Faks,E-Mail) ile gerçekleştirebilirsiniz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

 • Nazir28 Mart 2013

  Üstünden 10 gün geçmesine rağmen dönen olmadı. Gerekeni yapmayacaksanız. Gereğini ben yapacam artık. Sınırları zorlamaya başladınız!!!

 • Nazir23 Mart 2013

  Aradan 4 gün geçmesine rağmen geri dönüş yapılmadı.

 • Vodafone Temsilcisi19 Mart 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön