04 Şubat 2014

Vodafone Saat Farkı Mağduriyet Yarattı

Ben Almanya'dayken faturasız her şey dahil pasaport yaptım. 19.10 bitiş tarihi olarak sms geldi bana. Ben de kullandım. Ertesi gün 19.10 da son görüşmemi yaptığımda Türkiye saati geçerli olduğunu, 60 tl mi 10 dk da bitirdiler. Vodafone'u aradım. H** hanım sıfatıyla telefonu açan yüksek sesle bana iade edilemeyeceğini söyledi ve 40 tl daha çekildi hesabımdan.


Almanya'da zor bir durumda kaldım. Kimseyi arayamıyorum, paramın iadesini istiyorum. Türkiye saati olduğuna dair hiç bir ibare olmadığı için iadesi yapılmaz ise yasal haklarımı arayacağımı belirtirim.

Serdar 43 Okunma

Cevaplar

 • Serdar05 Mart 2014

  Yasal süreç baslatilacaktir

 • Serdar07 Şubat 2014

  Tebrikler! 21 Vodafone ulkesinde, KKTCde ve ABDde kullanabileceginiz heryone 30 dakika konusma, 30 adet SMS ve 30 MB internet iceren Hersey Dahil Pasaport secenegine talebiniz alinmistir. Seceneginizi 03.02.2014 19:09 e kadar kullanabilirsiniz. (Bu sms bana almanyada geldi ve Türkiye saati ile belirtilmemis ,almanyadan dönünce iadesi yapilmazsa miktarin önemine bakilmaksizin yasal haklarimi sonuna kadar aracagimi belirtirim)

 • Vodafone Temsilcisi06 Şubat 2014

  "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 06.02.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

 • Vodafone Temsilcisi04 Şubat 2014

  " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön