26 Ağustos 2013 #1976818

Vodafone S4 Aksesuar Hediyesini Hala Göndermedi!

Red tarifesi ile Samsung Galaxy S4 kampanyasından faydalandım.İlk 5.000 kişiye 200 TL değerinde aksesuar paketi hediye edileceği ve 1 Haziran itibari ile dağıtıma geçileceği belirtilmişti.3 ay oldu tarafıma hiçbir şey ulaşmadı. Vodafone'dan yine klasik bir cevap gelecektir.Sadece oyalamaya yönelik. Dağıtımın devam ettiği söyleniyor.Bahsettikleri kadar büyük bir firma 3 ayda bir kampanyanın gereğini yapamıyor.Ben 3 ay boyunca beni mağdur eden Vodafone'a ürünü iade etmek istiyorum.

Samet 64 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden,talebinize yönelik işlemlerinizin hızlandırılması yönünde gerekli işlemlerin sağlandığı bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimlerle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön