10 Temmuz 2014

Vodafone Roaming Operatörleri Hizmet Vermiyor!

Kazakistan ziyaretimde kullanmak üzere 75 TL ödeyerek yurtdışında süre internet paketlerinden aylık 25 MB'lık paketi satın aldım. İnternet sayfasında anlaşmalı operatörler Neo, K'cell ve Vimpelcom olarak belirtilmiş olmasına karşılık vardığımda belirtilen hiçbir operatörün bırakın data'yı konuşma için hizmet sağlamadığını gördüm.


Teknik servisi aradım ancak bir çözüm sunamadılar. Tek hizmet sağlayan operatör olan Beeline KZ ile ancak konuşma yapabildim. 11 gün boyunca hiçbir hizmet alamadım ancak dönmeme 2 gün kala cihazım Beeline KZ üzerinden 3G bağlantı kurmaya başladı. Firma tutamayacağı taahhütler ile satış yapmaktadır. Ücret iadesi yapılmadığı taktirde kanuni yoldan hakkımı arayacağım.

İhsan 4.431 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi16 Temmuz 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 15.07.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • İhsan'ın Teşekkür Mesajı16 Temmuz 2014

    Firma arayarak ücret iadesi yapacağını bildirdi.

  • Vodafone Temsilcisi10 Temmuz 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön