11 Temmuz 2014

Vodafone Reklam Yollamayı Kesmeyeceğini Söylüyor

Uzun süredir reklam mesajlarının kesilmesi için Vodafone'la irtibattayım. Müşteri temsilcisiyle yaptığım en son görüşmede "bizim yapabileceğimiz bir şey yok, reklam istemiyorsanız BTK'ya şikayet edebilirsiniz" dendi. Aşağıdaki kanunu hatırlatarak, reklamın kesilmesini istiyorum.


"5809 sayılı Elektronik Haberleşme Kanunu"nun 50. maddesinin 5. fıkrasında; "Abonenin önceden izni alınmadan elektronik posta, kısa mesaj gibi elektronik haberleşme vasıtalarının kullanılması suretiyle doğrudan pazarlama gibi maksatlarla istek dışı haberleşme yapılması
halinde, abone ve kullanıcılara gelen her bir mesajı bundan sonrası için almayı reddetme hakkı kolay bir yolla ve ücretsiz olarak sağlanır."

Kadir 2.001 Okunma

Cevaplar

 • Kadir22 Temmuz 2014

  Vodafone tarafından bu mesajın okunarak, tarafıma bilgi verilmesini bekliyorum.

 • Kadir18 Temmuz 2014

  Tarafıma dönüş yapılmamıştır. Sadece bir kere aranmıştır. Şahsi telefonumu her an cevaplamam mümkün değildir. Bu nedenle Vodafone'dan en azından ikinci kez aramasını beklerdim. Bu konu hakkında Vodafone'dan hala bir cevap bekliyorum.

 • Vodafone Temsilcisi11 Temmuz 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, konuya yönelik detaylı yanıtımız 04.07.2014 tarihinde mail adresinize gönderildiği tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Vodafone Temsilcisi11 Temmuz 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön