03 Ağustos 2013 #1939743

Vodafone Reklam Mesajları!

Bana firmaların gönderdiği reklam mesajlarından usandım artık. Gerekli engellemelerin yapılmasını istiyorum. Web adresinde buna yer veremeyen bir şirket nasıl olabilir? Vodafone müşteri hizmetleri arandığında tuşlara basıp bekleme sürem kadar derdimi anlayan çıksa meselem sonuçlanacak.Ama bilgi kıtlığı ve yetiştirememe yeteneğinden dolayı oradaki arkadaşlara da suç bulamıyorum.

Suleyman 69 Okunma

Cevaplar

  • Suleyman04 Eylül 2013

    Hiçbir şekilde vodafonedan dönüş olmadı.Problem devam ediyor.

  • Vodafone Temsilcisi11 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. Hattınızda bulunan 3.parti firmalar dışında [banka,mağaza,siyasi parti.vb] gelen tanıtım masajlarına tarafımızdan müdahale edilememektedir.Bu tip gönderimlerde gönderim yapan[banka,mağaza,siyasi parti.vb] kanala,gönderim datalarını müşteri listelerinden oluşsturmakta ve gönderim sağlamaktadırlar.Sms almak istemediğiniz mağazaya bildirim yapmanız gerektiğini belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Vodafone Temsilcisi03 Ağustos 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön