23 Kasım 2013

Vodafone Reklam Mesajı İstemiyorum!

Vodafone kullanmaktayım Karaman 'da yaşıyorum. Kullanmakta istemiyorum artık. Çünkü hiç gitmediğim marketlerden tanıtım mesajı geliyor. Bilgi gizliliği diye bir şey kalmamış. Ya merkez firmalara numaraları para karşılığı satıyor yada Karaman Vodafone Cep merkez satıyor. Çünkü eşimde vodafone kullanıyor. Onada aynı mesajlar geliyor. Firmalardan şikayetçi iken şimdide belediye başkan adayı adaylarından gelmeye başladı. Anlayacağınız yandık ki ne yandık.

Doğan 56 Okunma

Cevaplar

  • Doğan08 Ocak 2014

    Çözümsüz

  • Vodafone Temsilcisi25 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime yönelik inceleme sonuçlanmış olup, aynı konulu mailinizin Müşteri Hizmetlerimize de iletildiği 2013-11-25 tarihinde yapılan geri aramada detaylı bilgi verildiği görülmüştür. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi23 Kasım 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön