03 Mayıs 2013 #1777660

Vodafone Reklam Mesajı Almak İstemiyorum!

11 Nisan tarihinde 1736187 numaralı şikayetimde Vodafone firmasının iznim dışında bana reklam mesajları göndererek özel hayatımı taciz ettiği hakkında şikayette bulunmuştum. İlgili firma tarafınıza şikayeti çözdüğü bilgisi vermesine rağmen 03.05.2013 tarihinde saat 13:26 da tekrar reklam mesajı göndererek samimiyetsizliğini kanıtlamıştır. Vodafone firmasından şikayetçiyim.

Ali 47 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Sayın İlgili , sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz. 0543 225**** numaranız sms almaya engellenmiş olup, gerekli müdahaleler sağlanmıştır. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Vodafone Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön