Vodafone Redbox Başvuru Hakkında

Emrah Emrah3 hafta önce

24.09.2020 tarihinde yani bugün, Redbox başvurusu yapmak istiyorum ama birimden birime atayıp durdular. En sonunda sadece bayiden yapabilirsiniz dediler. Bayileri arıyorum açan yok. İlla bu pandemi döneminde dışarı çıkıp bayiye mi gitmemiz gerekiyor. Normalde Turkcell Superbox kullanıyorum yıllardır. Vodafone'da aynısını yapmış iyi güzel ama birazcık yaptığınız uygulamanın arkasında durun, destek verin. 2 gün inde Turkcell kampanyam bitiyor. Eğer 3 saat içinde buradanda görüp gelmezlerse Turkcell'e devam ederim. Ya da hiç aramasınlar satış ekibini bir gözden geçirsin.

Son olarak müşteri hizmetine telesekretere redbox için bilgi ekleyin. 1 saat insanı telefonda kitlemeyin. Online başvurunuzda düzeltin hatalı çalışıyor. ADSL ya da Fiber altyapısına göre başvuru alıyor. Redbox özelliğini açıklamışsınız ama anlamamışsınız.

Gelişme :

3 hafta önce

2 gündür Vodafone müşteri hizmetlerini arıyorum. Redbox başvurusu için hepsi birbirine yönlendirip durdu. Çoğu Bayiden yapılıyor sadece dedi. Bayileri arıyorum açmıyorlar. Bugün Neomarin Vodafone bayisine gittim. Redbox paketi hakkında bilgi almak istiyorum dediğimde redbox satışı kaldırıldı dediler, altyapı desteği sağlayamıyorlarmış. Ama nedense sitelerinde satış yapmaya çalışıyorlar.

https://www.vodafone.com.tr/Net/vodafone-evde-redbox-kampanyasi.php

Şimdi hangisi yalan sitede gösterdikleri reklamlar mı yoksa bayileri mi?

En iyisi hiç bulaşmamak. Ama diğerleri de farklı değil.

  • - Görüntüleme
  • 2Yorum
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler