30 Aralık 2014

Vodafone Red Teknik Servisi Diye Bir Şey Aslında Yok!

Vodafone red kullanıcısıyım ve sene içerisinde 3 kere Red teknik servis hizmetinden faydalanabiliyor olmam gerekiyor. Markanın reklamları da bu şekilde. Ancak iş uygulamaya geldiğinde tabii ki durum reklamlarda ki gibi olmuyor. İphone 4 marka cihaz kullanıcısıyım ve teknik destek ekibinden cihazıma müdahale için yardım istedim.


Cihazı Vodafone'dan taahhütle alıp almadığım soruldu. Bende cihazı eski operatörüm olan A**dan aldığımı ilettim ve cihazı A**dan aldığım için hizmet verilemediği söylendi. Ben bu cihazı A**dan aldığımı söylemesem hizmet verilecekti. Ayda 70 TL ödediğim operatörümün hizmetlerinden kendi işgüzarlıkları sebebiyle faydalanamıyorum.

Avni 274 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi06 Ocak 2015

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 06.01.2015 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Avni05 Ocak 2015

    herhangi bir çözüm üretilmedi.arayan da olmadı.ilgi-alaka sıfır...

  • Vodafone Temsilcisi30 Aralık 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön