19 Temmuz 2013

Vodafone Red Mobil Destek Ekibi Kullanımım Fazla Görünüyor!

Nisan 2013 tarihinden itibaren Red Maksi tarifesini kullanmaktayım. Vodafone Red Elit kategorisinde müşteriyim.13.05.2013 tarihinde Vodafone Red Mobil destek ekibine 1 kere cihazımı gönderdim ve cihazım tekrar tarafıma ulaştı ancak Vodafone Red Elit kategorisindeki abonelerine bu hizmeti 3 kere sunacağını belirtmektedir.


Şu anda 1 kere mobil destek ekibini kullanmış olmama rağmen 3 kere kullandığım bilgisi Vodafone self servis kanalında görünmekte kalan hakkımın olmadığı belirtilmektedir. Konu ile alakalı Vodafone müşteri hizmetleri hiçbir düzeltmede bulunmamaktadır. Gereğinin yapılmasını arz talep ederim.

Adnan 517 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi23 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildirime istinaden gerekli kontrollerin sağlandığını belirtmek isteriz.Yapılan kontrollerde 22.07.2013 tarihinde tarafınıza yapılan geri dönüşte bilgi verildiği tespit edilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Adnan19 Temmuz 2013

    kestirmeden cevap verilmiş.incelemeler gerçekleştirilecekte aboneye hizmet neden verilmiyor ? abonenin hakkını silen bir operatör

  • Vodafone Temsilcisi19 Temmuz 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön