04 Eylül 2013

Vodafone Red Hizmetleri Yetersiz!

Nisan 2013 tarihinden beri Vodafone kullanıyorum. Red paketi kullanmaktayım. Mobil destek ekibi hizmetiniz bulunmakta ama 1 üst paket kullanan müşterileriniz faydalanabilmekte. Benim mobil destek ekibinizi kullanmam için ihtiyaçlarımın çok üstünde olan bir üst tarifenizi kullanmam gereksiz. Durumun incelenip düzeltilmesini talep ederim.

Adnan 32 Okunma

Cevaplar

  • Adnan04 Eylül 2013

    bence aboneyi eleştirici bir cevap.ben hizmetin belirttiğim yönde sağlanmasının talebini müşteriniz olduğu için ve vodafone hizmetlerine memnuniyetimin artacağını bildirmek istedim.anlayış tarzınız bu ise saygı duyarım

  • Vodafone Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, Kullanım profiline göre tercih edebileceğiniz birçok abonelik paketi mevcut olup, her türlü talep ,şikayet ve görüşleriniz ilgili birimler ile paylaşıldığını belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön