29 Eylül 2014

Vodafone Problemlerden Bıktık

Daha önce bildirdiğim RED Business yüksek faturalandırma problemi için 2,5 ay sonra geçen hafta aranıp konu detaylı incelendiği için uzun süren çözüm aşaması neticesinde faturaların iptaline ve para iadesine karar verildiği bildirildi. Israrla sormama rağmen artık bu şekilde bir problem olmayacağı özellikle söylendi. Bugün yeni fatura geldi yine olması gerekenin 2,5 katı bedel. SMS, internet hatta Vodafone görüşmeleri bile ücretlendirilmiş. Bu firmanın problem çözme kabiliyeti yok mu? Her ay sizinle uğraşmak zorunda mı müşteri? Yeter yeteri bilirseniz. Bu kadar mı yetersiz kalınır çözümlerde anlamıyorum.

Vedat 105 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi09 Ekim 2014

    “Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, Kurumsal Müşteri Hizmetleri tarafından geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu belirtilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden yada 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. “

  • Vodafone Temsilcisi29 Eylül 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön