25 Nisan 2013 #1762274

Vodafone Pixofun Telefonumdan Sürekli Kontör Alıyor!

24. 04. 2013 tarihinde demo olan buz devri 4 oyununu oynarken birden bire satın al diye bişey çıktı ve bende o anda yanlışlıkla basmış bulundum ve ardından hattımdan kontörlerim 2 TL 2 TL sırayla ard arda gitmeye başladı İPTAL yazıp 5400 a gönderdim bana gelen mesajda PİXOFUN da aktif üyeliğiniz bulunmamaktadır yazıyor ama hala başka gelen bir mesajda 10 TL borcunuz vardır yazıyor PİXOFUN daki üyeliğim iptal edildi mi edilmedi mi merak ediyorum yoksa sürekli kontörlerim gidecek mi lütfen bana yardım edin PİXOFUN üyeliğimin iptalini istiyorum.

Firdevs 62 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi29 Nisan 2013

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 25.04.2013 tarihinde tarafınıza firma tarafından geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuş olup geri dönüş için memnuniyetiniz sağlanmıştır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri"

  • Vodafone Temsilcisi25 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön