08 Nisan 2013 #1729320

Vodafone Pixofun Servisi Şikayetimle İlgilenmedi!

31 Mart 2013 tarihinde (internete girmedik mesaj atmadık) Prince of Persia oyununun kodu 49437' dir. ana menüyü ziyaret ederek kodu yazın, ayrıca Pixofun'dan aldığınız oyun için 12 TL hattınızdan tahsil edilmiştir. Kodu kullanmadım, oyunu oynamadım. o gün anında 12 TL' kesildi.


Kullanmadığım ürüne para vermem. Vodafone da ilgilenmedi. 12 TL parayı faturalı hattımdan tahsil edecekler mesaj şu an geldi ve hemen sizden yardım istedim. Pixofun a ne mesaj attım nede başvuruda bulundum bunların hepsi benden habersiz oldu ve 12 tl paramızı annemin telefonundan tahsil ettiler?


O Telefon numarası ise 0538407**** ama benim telefon numaramı öne sürüp sizden işlem yapılmamıştır deyip konuyu kapattılar.

Ugur 81 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi08 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 08.04.2013 tarihinde hizmeti veren firma tarafınıza geri dönüş yaparak, karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğunu belirtmiştir. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi08 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için hizmeti veren firma ile paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön