10 Şubat 2014 #2285167

Vodafone Pixofun Oyununun İptalini İstiyorum

09.02.2013 tarihinde çocuklar telefon ile oynarken Telefonuma Pıxofun diye bir oyun yüklenmiş. Her ay faturamdan oynamadığım oyun için 12 TL tahsil ediliyor. Vodafone müşteri hizmetlerini aradığımda ulaşamadım.Oyun yüklenirken telefonuma gelen mesajda bir yardım numarası gördüm bu numarayı arıyorum fakat sürekli meşgul çalıyor.


Oyun iptali için mesaj gönderiyorum yanlış mesaj diye cevap geliyor. Bu nasıl bir Vodafone hizmetidir anlamış değilim. Mağduriyetimin giderilmesini ve tahsil edilen oyun ücretinin iptalini ve bundan sonraki faturalarımdan kesilmemesini kesilen ücretin tarafıma iadesini rica ediyorum.

Yaşar 230 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi13 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 13.02.2014 tarihinde tarafınıza firma tarafından geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuş olup geri dönüş için memnuniyetiniz sağlanmıştır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön