03 Eylül 2013 #1990033

Vodafone Pixofon Uygulamasından Para Kesti!

Telefonuma gelen mesajda Pixofun oyun sitesinden oyun aldığım yazıyor. Böyle bir oyunu almadığım için doğal olarak hemen Pixofun müşteri hizmetlerini aradım. Pixofun'daki temsilcinin alakasız konuşmalarına istinaden Vodafone müşteri hizmetlerine döndüm. Vodafone'daki temsilci tekrar Pixofun temsilcisine yönlendirdi.


Tekrar Pixofun temsilcisini aradım. O da inatla Vodafone'a tekrar yönlendirmek istedi. Sonra baktım çare yok, buradan sesimi duyurmak istedim. Bun vatandaşı mağdur etmektir. Vodafone ile de sözleşmem eylül ayında bitiyor. Bir daha asla!

Onur 96 Okunma

Cevaplar

  • Onur'un Teşekkür Mesajı07 Eylül 2013

    Sorunum şikayetvara iletildikten sonra çözüldü.

  • Vodafone Temsilcisi07 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 05.09.2013 tarihinde hizmet aldığınız firmadan tarafınıza geri dönüş yaparak, kullanımlarınız hakkında detaylı bilgi paylaşımı sağladığı bilgisi alınmıştır. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön