24 Şubat 2014

Vodafone Ping Yükselmesi ve Kopması Sorunu Devam Ediyor!

Ben Vodafone'a yaklaşık yirmi gün önce Atatürk Mah. 460 sok. Esenyurt/İstanbul adlı adreste ping yükselmesi ve kopması adına şikayetlerde bulunmuştum. Bölgede yeni bir baz istasyonu çalışmasının olduğunu söyleyip bana cevap vermiştiniz fakat üzerinden yirmi gün geçmesine rağmen hiçbir değişiklik gözlenmedi maalesef. Acaba yapım aşamasında olan baz istasyonu ne durumda ve ne zamana bitebilir yoksa bitip hala bu sorunları mı yaşıyorum; bu konuda bilgilendirilmek istiyorum lütfen.

Muhammed 55 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi25 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi24 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön