16 Eylül 2014

Vodafone Pin Kodu Bloke Olan SimKart İçin Para İstiyor

14/09/2014 tarihinde Vodafone hattımın pim kodunu doğru girmeme rağmen pin kodun bloke oldu ve puk kodu da doğru olmasına rağmen kabul etmedi. Bugün yedek sim almak niçin cepa avm içerisinde ki bayiye gittiğimde benden 15 lira ücret talep edildi. Daha önce de farklı sorundan dolayı yedek sim aldığım ve para vermediğimi söyledim ama ücretin peşin alındığı bu sorunun neden kaynaklandığını sorduğumda arada oluyor böyle denildi.

Samet 688 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi18 Eylül 2014

    " sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 18.09.2014 tarihinde irtibat numaranızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 diğer hatlardan 0 542 542 00 00 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 46,25 kuruş; 0 542 542 00 00 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş "

  • Vodafone Temsilcisi17 Eylül 2014

    "Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş. "

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön