16 Şubat 2013 #1635673

Vodafone Peşin Para İstiyor!

Yaklaşık 2 sene önce Vodafone den cihaz kampanyasına katılarak cihaz aldım. 21 aydır faturalarımı ödedim. ancak son 2 faturayı ödeyemedim. 15. 02. 2013 günü Adıyaman Vodafone merkezine giderek faturalarımı yatırmak istedim. İlk faturayı yatırdım. Ancak Vodafone de görevli olan şahıs üç fatura ödemediğim için hattımın dondurulduğunu ve kampanyamın iptal edildiğini, cihaz bedeli olan 308 tl yi peşin ve tek seferde ödemem gerektiğini söyledi.


Ben 21 aydır ödedim ama iki fatura geciktirdiğim için Vodafone benden hepsini istiyor. Bana sormadan yada bana herhangi bir uyarı göndermeden neden hattımı donduruyorlar ve neden benden cihaz parasını istiyorlar. Bu insan haklarına aykırıdır.

Emrah 513 Okunma

Cevaplar

  • Emrah17 Şubat 2013

    peki ama neden benden hala kullanmadıgım faturaları ödetiyorsunuz. kampanyadan cıkardı iseniz taahhüt ettiğim fatura tahsilini neden yapıyorsunuz.

  • Vodafone Temsilcisi16 Şubat 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,505223**** numaralı hattınız üzerinde yapılan kontrollerde hattınızda tanımlı olan kampanyanızın faturanızı gecikmeli olarak ödemenizden dolayı otomatik olarak kampanya çıkışınızın sağlandığı tespit edilmiştir.Kampanya katılımınız gerçekleştirilirken imzalış olduğunuz sözleşmenizde hattınızın faturadan dolayı kısıtlanması veya dondurulması durumunda kampanya çıkışının gerçekleştiriliceğine dair bilgi mevcut olup,faturalandırmanıza yönelik müdahale edilemeyeceğinin bilgisini iletmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön