29 Ekim 2013

Vodafone Personelinin Yanlış Hareketleri Rahatsız Etti!

Vodafone bayinizi temsil eden Adana Kenan Evren şubenizde bugün görgü tanığı olduğum bir olayı aktarmak istedim. Tabiri caizse babam hatta dedem yaşındaki bir insanı ite kalka mağazadan dışarı atıp sözde sizi temsil eden tişörtler giyen bay ve bayan personeller amcanın üzerine saldırmışlardır.


Bu insanların kurumsal olarak tabir ettiğiniz Vodafone'u temsil ediyor olmalarına ve topluma aykırı davranış sergilemelerine kim izin veriyor? Ya da siz nasıl böyle lakayt üslubu bozuk, küfür cümleleri kuran personel ve yöneticileri orada tutuyorsunuz? Vodafone ailesiyiz ve o şubenizden ödeme yapıyorduk fakat uzun bir süredir bunu yapmıyoruz. Size yakışan personel çalıştırın!

Gulcın 45 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi31 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 31.10.2013 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte ulaşılamamıştır. Şikayetinizin devamı halin inceleme yapabilmemiz için vodafone cep merkez isim bilgisine ihtiyaç duyulmaktadır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi30 Ekim 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön