04 Şubat 2014 #2275124

Vodafone Personeli Yanlış Bilgi Verdi Ve Kafasına Göre İşlemler Yapmış!

15 ocak 2013'de Gaziemir cep merkezine Red Clasic tarifesine geçmek için gittim. Daha sonra imzaları aldı benden ve imzalamadan önce defalarca ekstra ücret ödeyip ödemeyeceğimi sordum fatura kesim tarihinde gittiğim için sadece bir günlük yani 4 tl civarı para ödeyeceğimi söyledi. Ardından benim bu tarifeyi kullanamadığımı ve bu ay 60 tl ödeyeceğimi laubali bir şekilde söyledi.


Bir ay ödersiniz bir şey olmaz, benim kuzenime de böyle oldu bir ay sonra sizi Turkcell'e geçiririz ardından tekrar Vodafone'a geçersiniz olur dedi.


Müşteri hizmetlerini aradım çıktığım anda öğrendim ki faturama cayma bedeli yansımış! Personelin yaptığı bu hatayı asla ödemeyeceğim gereken nereyse oraya başvuracağım!

Gözde 45 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi04 Şubat 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 01.02.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından ""542"" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön