11 Eylül 2013 #2007048

Vodafone Personeli Verdiği Taahhüdü Yerine Getirmiyor!

Bundan yaklaşık 20 gün önce Turkcell kurumsal hatlarımı kapatıp kontörlü hat kullanma kararı aldım. Aynı Vodafone Hanlı İletişim Bolu ilinden saha elemanları yanıma geldi taşımayı düşünürmüsünüz dedi, bende gerek duymadığımı bildirdim üstüne 4.500 TL para veririz dediler oturduk konuştuk anlaştık bize ayın onuna kadar paranın elimizde olacağı söylendi. Sonra hatların borcundan dolayı 3 tanesinin geçmediği faturaları ödememiz gerektiği bildirildi. Bizde elimizde yok hafta içi hallederiz o zaman dedik yada yarın elimize para geçecekse bir yerden borç buluruz dedik. Vodafone elemanı bir yerden bulun yarın paranız 5'e kadar hesabınıza yatacaktır dedi bunun üstüne faturalarımız ödedik paramız hala yatmadı.

İsmail 21 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi26 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden gerekli kontrollerin sağlanablimesi için şikayete konu olan Vodafone Gsm numaranızı iletmenizi rica ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön