29 Eylül 2014
Yorum Yap
#2720936

Vodafone Personeli Sözünde Durmadı!

543 695 6*** numarahattımı 7-8 aydan beri aralıksız kullanıyorum hiç faturasını aksatmadan hep gününden önce ve yüksek meblada ödedim ancak 30.07.2014 tarihinde telefonumu düşürdüm, çaldırdığımı sanarak müşteri hizmetlerini aradım hattımı kısıtlattırdım, 1 saat sonra telefonumu buldum komşumda düşürmüşüm. Neymiş efendim telefonumu kaybettiğimden dolayı cihaz kampanyasından faydalanamıyormuşum. 5 tane faturalı hattım var Vodafone'dan 2 tane cihaza ihtiyacım var bir tane kavga dövüş paypas işlemi ile verdiler 2 cihaz alacağımı belirttiğim halde tamam dediler ve şimdi sözünde durmuyor Vodafone. Sorunum hala çözmüş değil beni çocuk gibi oyalayıp kandırıyorlar. Dalga geçiyorlar benimle.

Hanife Hanife 239 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi30 Eylül 2014

    Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Aynı konulu bildirimin 09.09.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulduğu tespit edilmiştir.Verilen bilgilerin geçerli olduğunu hatırlatmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi29 Eylül 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler