12 Mart 2014

Vodafone Personeli Müşteriyle Konuşmasını Bilmiyor

29.01.2014 tarihinde Vodafone Bursa Limtel Telekom bayisinden kampanya kapsamında almış olduğum cep telefonumu 17.02.2014'te kamerasının arızalanması sebebiyle garanti kapsamında servise verilmesi için bayiye iade ettim. Fakat bayi servis ve onarım sürecinde beni yanlış yönlendirmiş, bana ekstradan ürün satmış ve değiştirilen telefonumu almaya gittiğimde ilgisiz ve aşağılayıcı bir tavırla beni bilgilendirmekle yükümlü olmadıklarını ve ildeki en fazla cirosu olan bayi olması sebebiyle şikayetçi olsak da, şikayetin hiçbir etkisi olmayacağını açıkça söylemiştir. Bayinin ürün satışı sonrası destek konusunda bilgisiz olması ve çalışanların kaba tavrından şikayetçiyim.

Yasemin 46 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi28 Mart 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 27.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi12 Mart 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön