29 Nisan 2014

Vodafone Personeli Mikro Sim Kartı Yanlış Kesti!

Hattımı Vodafone'a taşıdım Antalya Dokuma şubesinde. Özelikle Mikro Sim kartı istedim.Ellimizde kalmadı dedi ama keseriz sorun değil dedi.Yanlış kestiği için telefonum görmüyor.görmüyor. Satış elemanına söyleyince önce telefonunuzdan dedi.Sonra başka Vodafone hattı telefonumuzda denedik sıkıntısız oldu.Bunu gidip söylediğimizde bu seferde hattınız kirlendi dedi.Bunun üzeri mikro simi kenarını katınca normal telefonda çalıştı. Bunu elemanınıza gösterince o zaman yeni hat vereceğiz 15 TL masrafı ödemeniz gerek dedi.Elemanın ismini istedi Şikayet edeceğim diye ismini de söylemedi.Benim olmayan suçtan neden 15 TL ödeyim? Böyle müşteri temsilcisi görmedim.

Serap 120 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 03.05.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi29 Nisan 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön