10 Mart 2014

Vodafone Personeli Kaba Davrandı!

26.02.2014 tarihinde Vodafone'a numara taşıdım. Ancak 06.03.2014 tarihine kadar sözde 2-6 gün arasında taşınması gerekirken sekizinci günde de taşınmadı. bilgilenmek için Vodafone merkezi 4440542 no'lu telefonu saat 13.20 de aradım. Karşıma soy ismini vermeyen F. isimli görevli çıktı. Sorunumu anlattım. Çözüm bulmak yerine bana oldukça kaba bir ses tonu ile azarlar mahiyette konuştu. Hiç kimsenin TC vatandaşı üniversite mezunu bir öğretmene böyle söz söyleme hakkı ve haddi olamaz. İlgili şahsı ve Vodafone'u şiddetle kınıyorum. Böyle personel ve bu işlem hızı size hiç yakışmıyor doğrusu. Sizden bir özür bekliyorum Vodafone!

Şakir 23 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi11 Mart 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 11.03.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi10 Mart 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön