22 Ocak 2014

Vodafone Personel Hatasını Müşterisine Ödettiriyor!

10.ayda başka operatörden Teracity AVM içerisinde bulunan mağazasından Vodafone'a geçiş yaptım.İlgili personele internet paketi+konuşma paketi üzerinden işlem yapmasını özellikle internet paketinin çok önemli olduğunu söylediğim halde sadece konuşma paketi ile üyeliğimi başlattığını ara dönem faturası olarak 220 tl (10 günde) ücret çıkardıklarında fark ettim. Vodafone'un internet sayfasından şikayetimi ve ücretimin iadesini talep ettiğim halde işlem yapılmadı. Başka operatöre geçtim.

Yetmiyormuş gibi üzerine bir de bugün 118 tl daha ödemem gereken borç olduğunu öğrendim.Araştırdığımda ayın 6.sında kesilen faturamın ve yeni paketin yansıdığında kullansam da kullanmasam da ödemek zorunda olduğumu söylediler!

Duygu 41 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminiz incelenmiş olup, 03.02.2014 tarihinde irtibat numaralarınızdan yapılan geri dönüşte görüşme sağlanamamıştır. Vodafone hatlarından direkt 542 ya da 444 0 542 / diğer hatlardan 444 0 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizi aramanızı rica ederiz. Vodafone hatlarından "542" olarak Müşteri Hizmetleri araması görüşme yapılan ve beklenilen süreye bakılmaksızın sabit olarak arama başı 40 kuruş; 444 0 542 olarak yapılan aramalar ise kullanılan tarifenin dakika başına sabit hat arama ücreti ile aynı ücretlendirilmekte olduğunu iletmek isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vodafone Temsilcisi22 Ocak 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön