06 Mayıs 2013 #1781782

Vodafone Periyoduk Problem!

BB-bis kullanıyorum bir kaç ay öncede otomatik olarak kontör kullanan telefonumdan şikayette bulunmuş ve çirkin tavırdan sonra vip müşteri hizmetleri tarafından aranmış özür dilenmiş sistemde gördükleri kullanım dışı tahsil ettikleri kontörleri iade etmişlerdi. Dün de telefonumdan sürekli kontör kullanılmış ve buna istinaden aramış olduğum çağrı merkezi bir takım işler yapacağını belirtmişti.


Bu sabahta 2 defa aranmış ve paketsel bir sıkıntı değil sistemsel olabileceği söylenmiştir. Ancak az evvel tekrar aradığımda ise temsilci paketimin iptal edildiği bilgisini vermiştir. Ancak benim talebim olmadan paket iptali nasıl yapılmış olabilir? Sanırım artık gsm operatörümü değiştirmem gerekiyor.

Burcu 25 Okunma

Cevaplar

 • Vodafone Temsilcisi16 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, Bizlerle paylaştığınız şikayetinizin detaylı olarak kontrol edildiğini belirtmek isteriz. Ücretlenen bağlantıların Blackberry apn (erişim noktası adı) i dışındaki bağlantılardan olduğu tespit edilmiştir. Live Browser ( Live Tarayıcısı ) üzerinden ya da cihazın modem olarak kullanılması yoluyla internete bağlantı kurulmasının, standart tarife üzerinden ücretlendirildiğini hatırlatmak isteriz. Cihazınız için uygulama ayarlarınızı ( 7 gün 24 saat ) 444 0 542 ya da 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizde Teknoloji Servislerimize ulaşarak alabileceğinizi belirtmek isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Burcu14 Mayıs 2013

  bence fazla acele etmeyin yeni telefonumu farklı bir operatörden aldım ve bugünde numara mı taşıyacağım, bu vurdum duymaz ve müşteri memnuniyetinden bir haber çağrı merkezinizle uğraşan sabır sahibi kullanıcılarınıza sabırlar dileyebilirim.

 • Burcu10 Mayıs 2013

  aynı paket düzeltiyoruz bilgisi ile çağrı merkezi tarafından iptal edilmiş, iptali tahüüt etmediğim halde işleme dair kayır tarafıma verilmemiş ve aynı ay içinde ikinci kez aynı paket güncellemesi yapmış bulunuyorum. gün içerisinde de kontör tahsilatı parça parça halen devam etmektedir. artık firmayla birebir muhattap olmaktan bıktım en yakın zamanda firma ile ilişiğimi kesip, hukuki yollara da başvurmayı düşünüyorum. bu derece kalitesiz bir çağrı merkeziyle sinirlerimi zorlamak istemiyorum.

 • Burcu07 Mayıs 2013

  kontür tahsilatı halen devam etmekte olup, 542 aramaktan da artık bıktığımı ve hatta ki kontörüm biter bitmez iptal edeceğimi bildirmek isterim. ayrıca müşteri temsilcisinin onay almadan tarifemi iptal etmesi konusunda da nasıl bir açıklama yapacağınızı merakla beklediğimi eklemek isterim, bu altı ay aralıkla yaşanan bir problem olması sebebiylede tüketici mahkemesine başvuruda bulunacağımıda belirtmek isterim. teşekkürler iç

 • Vodafone Temsilcisi07 Mayıs 2013

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön