10 Şubat 2014 #2284185

Vodafone Pasaport Yurt Dışı Tarifesi Mağdur Etti!

Yıllardır Vodafone pasaport kullanıcısıyım. GSM tarifeleri konusunda oldukça detaylı bilgiye sahibim.


Fakat Eylül 2013 ayında yaşadığım bir olay Vodafone'a güvenmemem gerektiğini acı bir şekilde öğretti. Her yurtdışı seyahat öncesinde yaptığım gibi S.Arabistan'a gitmeden önce Vodafone'un web sitesinden ülkenin kapsamda olup olmadığını kontrol ettim.


Normalde kapsamda olmayan ülkenin Eylül-Kasım 2013 arasında kapsamda olduğunu gördüm ve hatta müşteri hizmetlerini arayarak teyit ettim. 5 günlük sürede kullandığım internetten dolayı 361 TL fatura geldi.


Defalarca itiraz etmeme rağmen hiç bir sonuç alamadım, nedenini de öğrenemedim ve mağdur oldum.

Hürol 109 Okunma

Cevaplar

  • Hürol'un Teşekkür Mesajı21 Şubat 2014

    Sorun geç de olsa çözülmüştür ancak sorunun çözülebilmesi için illa ki Şikayetvar.com'a yazılmasının gerekmemesi lazım.

  • Vodafone Temsilcisi10 Şubat 2014

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön