14 Mayıs 2014

Vodafone Parasını Ödediğimiz Hizmeti Alamıyoruz!

07-05-2014 tarihinde Bank Asya nakit kart ile ATM'den lira yükleme yaptım. 3 gün yüklenmeyince Asya ödeme yaptığı Vodafone'un onay vermediği söylendi. 5 kişiye dert anlat. Vodafone'u ara sistemde böyle bir menü yok onu tuşla bunu tuşla 20 dk sonra ulaş 7 kişiye daha dert anlat. Yetkili diye çıkanlar 09-05-14 aramanıza gerek yok işleminizi hallettik bu gün işleminiz kontrol ediliyor dedi. 14-05-14 nasıl kontrol etmek ben anlamadım ki paramızı ödedik hizmet alamıyoruz icraat yok yetkililerde bekleyin falan filan 1 hafta paramla rezil oldum. Eziyetimi bu kadar gerilmememe neden olan Vodafone'dan paramı da iade alamıyorum.

Hülya 743 Okunma

Cevaplar

 • Hülya19 Haziran 2015

  Ne anlayışı göztericem başımın gözümün sadakası olsun bir şey çözdüğünüz yok o para öyle kaynadı arkadaşlar... .Elini veren kolunu kaptırıyor...

 • Vodafone Temsilcisi23 Mayıs 2014

  Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminize istinaden, incelemeye yönelik detaylar 23.05.2014 tarihinde sikayetvar.com iletişim bilgilerinde yer alan mail adresinize gönderilmiştir. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.”

 • Vodafone Temsilcisi14 Mayıs 2014

  " “ Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş.” "

 • Vodafone Temsilcisi14 Mayıs 2014

  Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön