05 Mart 2014

Vodafone Parasını Ödediğim İnterneti Kullandırmıyor

Vodafone hattımı yılbaşından itibaren içinde hız kısıtlamasız 1GB interneti de olan yeni bir tarifeye geçirdim. Dolayısıyla eski hız kısıtlamalı Cep Net 100 MB paketimi de aynı işlem esnasında iptal ettim ama yanılmışım.. İptal talebimi cep merkezi gerçekleştirmemiş ve 3 aydan beri internetim 100 MB kullanımdan sonra hız kesintisine uğratılmış. Ödediğim fatura da cabası.


Şimdi müşteri temsilcisine paketimi iptal ettirmeme rağmen hızımın bu ay da kesintili olacağını, benim parasını verdiğim hız kesintisiz interneti kullanamayacağımı söyledi. Tek talebim internet hızımın parasını ödediğim pakette yer alan hıza çekilmesi ve herhangi bir kısıtlama var ise kaldırılması idi. Ancak yapmadılar.

Gani 51 Okunma

Cevaplar

  • Vodafone Temsilcisi06 Mart 2014

    "Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile tarafımıza ulaşan bildiriminiz incelenmiş olup, 06.03.2014 tarihinde tarafınıza geri dönüş yapılarak, gerçekleştirilen sözlü görüşmede, hattınız ve talebiniz hakkında karşılıklı bilgi alışverişinde bulunulmuştur. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

  • Vodafone Temsilcisi05 Mart 2014

    " Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. “Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.” Saygılarımızla, Vodafone Bilgi ve İletişim Hizmetleri A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön