28 Mart 2013 #1711322

Vodafone Paramla Kontör Yükleyemiyorum!

Vodafone`nun cazip görünen kampanyalarına inanarak, Turkcell ile olan 12 yıllık aboneliğimi sonlandırdım ve 27. 03. 2012 tarihinde aktif olan hattımla Vodafone abonesi oldum. İş çıkışı eve geldikten sonra hattıma kredi kartı ile Lira yüklemek ve Vodafone`un "avantajlarından" yararlanabilmek için internet sitesini açtım.


Sistem yeni abonelere Lira yükleme izni vermiyormuş. Müşteri ilişkilerini aradım. 7010`u arattılar ki Vodafone`un kendi yükleme servisi sanarak aradım. Kredi kartı bilgilerimi öğrendikten sonra yıllık üyelik ücreti istediler. Abone olmak istemediğimi söyledim. Sonuç: kendi paramla telefonuma Lira yükleyemiyorum. 3 aylık zorunlu süre sonrası Turkcell`e kesinlikle geri dönüyorum.

Erhan 29 Okunma

Cevaplar

  • Erhan03 Nisan 2013

    Müşteri ilişkileriniz sıfır. Telefonla sonuç alamadığım için buraya yazmak zorunda kalmıştım. Siz benim tekrar müşteri ilişkileri hattınızı aramamı istiyorsunuz. Sizce de bu biraz saçma ve tuhaf değil mi? Turkcell'de benzer bir durumda ertesi gün telefonla aranmıştım. Siz ısrarla benim tekrar size ulaşmamı ve ek bilgi vermemi istiyorsunuz. Reklama ayırdığınız paranın bir kısmını müşteri ilişkilerinize ayırsanız belki de sadece yeni müşteri değil, sadık müşteri de kazanırsınız. Ne dersiniz? Doğru bir pazarlama olmaz mı? Saygılarımla.

  • Vodafone Temsilcisi03 Nisan 2013

    Değerli Abonemiz, sikayetvar.com sitesi kanalı ile ilettiğiniz bildiriminize istinaden,yapılan kontrollerde 2 aydan fazla süredir Vodafone faturasız hat abonesi olmayanlar abonelerimiz Onlıne Self Servis üzerinden kredi kartı ile TL yüklemesi gerçekleştirememektedir.Mevcut uygulama bu yönde olup,Abonelerimize daha kaliteli hizmet sunmak adına her türlü eleştiri ve önerileriniz değerlendirilmektedir. Buna bağlı olarak tarafımıza ulaşan eleştirilerinizin değerlendirilmek üzere ilgili birimlere aktarılmış olduğu bilgisini de paylaşmak isteriz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla Vodafone Müşteri Hizmetleri

  • Vodafone Temsilcisi28 Mart 2013

    Değerli Abonemiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Vodafone hattınız ile ilgili her konuda bize http://www.vodafone.com.tr/YardimDestek/bize_ulasin.php?default_id=destek-bizeulasin Bize Ulaşın linkinden, 542 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Vodafone Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön